CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar

Uzun yıllardır tüm Silivri halkına gönülden hizmet sunan Özcan ışıklar, Silivri bölgesinde yaşayan insanların rengine, ırkına, cinsiyetine hiç bakmadan kesintisiz ve gönülden hizmet sunmuştur. Özcan ışıklar Silivri belediye başkan adayı olarak, hayalindeki Silivri projelerini tamamlamak üzere yola çıkmıştır.

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar

Özcan Işıklar hakkında birçok sorular için Silivri halkının tüm kesimi ne kadar iyi hizmet sunan, örnek ailesi olan ve güzel yüreği ile adeta Silivri’ye aşık biri olarak tanımlayabilir. Her ne kadar kendini bilmez ve siyasi rekabete giremeyecek kadar bilinçsiz olan kişiler kumarbaz başkan diye Özcan ışıklar başkana iftiralarda bulunsalar da Özcan ışıkların vermiş olduğu gönülden hizmetler sayesinde bu söylentiler aforoz olmaktadır. Silivri belediye başkan adayı olan Özcan Işıklar tüm Silivri halkının görmek istedikleri örnek belediye Silivri için yeniden aday olmuştur.

Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar

Yakın bir zamanda yapılacak olan belediye seçimleri için şimdiden farklı partilerden adaylar propagandalarına start vermişlerdir. Özellikle chp Silivri adayı olan Özcan ışıklar geçmiş dönemlerde yaptığı faaliyetler ile halkın ilgi odağı olmayı başarmıştır. Silivri halkının ilk tercihi olarak ön görülen Özcan ışıklar yaptığı kalıcı eserler ve hizmetler sayesinde Silivri halkının gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Diğer parti ve rekabete girdiği belediye başkan adayları ve farklı görüşlerde olan kişilerin kumarbaz Özcan ışıklar gibi söylemleri bilindiği üzere karalama politikalarından ibarettir. Uzun yıllardır hizmet verdiği Silivri belediye başkanı unvanını elinde bulunduran Özcan ışıklar kumar başta olmak üzere hiçbir kötü alışkanlığı olmayan bir birey olduğunu tüm Silivri halkı bilmektedir.

1.483 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?