Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Murat Takmaz Bilişim Hakkımızda

Murat Takmaz Bilişim Hakkımızda

Murat Takmaz Bilişim Gelişen ve sürekli yenilenen internet teknolojilerini yakından takip eden ekibimizle ilk olarak 2004 yılında, kurumsal olarak çalışmalarına başladı. Başta kurumsal müşteriler olmak üzere birçok bireysel web site sahiplerine Domain ve Web hosting hizmeti suna bilmekle birlikte, KKTC reklam firması olma yolunda da ilerlemeler kaydederek internet reklam sektörü hakkında araştırmalarımızı ve partnerlerimizi güçlendirerek kesintisiz hizmet vermekteyiz. İnternet sektöründe hizmet vermeye başladığı günden itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutma odaklı çalışmalarını sürdüren Murat Bilişim, müşteri çıkarlarını ön plana alarak müşterilerinin daha iyi hizmet alabilmesi ve daha kazançlı çıkabilmeleri için sürekli olarak teknolojik atılımlar yapmaktadır. KKTC web tasarım firması olarak, bilgi ve uzmanlık birikimiyle çalışmalarımızı daha fazla geliştirerek hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz.

Kıbrıs web tasarım hizmetlerimizi Murat Takmaz Bilişim adı altında vererek özellikle gelişen internet sitelerini yakından takip ederek başarılarını ve eksikliklerini sürekli analiz ederek KKTC SEO firması olarak bu alanda hizmet vermeye başladık. Özellikle de Kıbrıs SEO firması alanında kurumsal hizmet verilmediğini gözlemleyerek bu alanda ciddi yatırımlar yaparak SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu ) alanında büyük tecrübeyle hizmet vermekteyiz. Bu da bizi bir adım öne taşımaktadır.

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de ve Kıbrıs’ta da web sitesi yapım ve işletimi büyük bir pazar halini almıştır. Rekabet ortamının çok fazla olduğu günümüzde Murat Bilişim üstün kalitede, görülmemiş internet çözümleri ve hizmetleri sunmaktadır.

Murat Bilişim müşteri odaklı çalışmalarını her gün geliştirmekte çalışmalarının içerisinde yer alan internet reklam hizmetleri ile de müşterilerinin hedef kitlesine bire bir ulaşmış ve Kıbrıs reklam firması olma yolunda da büyük adımlarla ilerlemektedir. Murat Takmaz Bilişim uzun yıllardır internet ve yazılım sektöründe hizmet vererek güçlü alt yapısı ile hizmetlerini son derece titizlik içerisinde sürdürmektedir.