KKTC Temizlik Şirketi Ceylansal’ın Murat Bilişim’e Ziyareti

KKTC Temizlik Şirketi Ceylansal’ın Murat Bilişim’e Ziyareti

KKTC Temizlik Şirketi Ceylansal’ın Murat Bilişim’e Ziyareti

KKTC’nin En çok tercih edilen temizlik şirketi CEYLANSAL TEMİZLİK ile ofisimizde gerçekleştirdiğimiz sıcak ve samimi sohbetimizi sizlerle paylaşmak istedik. Tüm Ada genelinde verdikleri hizmet ve güvenilirliği kanıtlanmış bir firma haline gelen Ceylansal Temizlik firmasının değerli sahipleri Ceylan Geçici ve Salman Geçici ile hem kahvelerimizi yudumladık hem de sıcak ve samimi bir röportaj gerçekleştirdik. İşte MURAT TAKMAZ BİLİŞİM OFİSİNDE gerçekleştirdiğimiz röportajımız.

MURAT TAKMAZ BİLİŞİM: Öncelikle hoşgeldiniz der ve sizi ofisimizde ağırlamaktan son derece memnun olduğumuzu söylemek istiyoruz.

CEYLANSAL TEMİZLİK: Hoşbulduk. Biz de sizinle bir arada olmaktan çok mutluyuz. Çok teşekkür ederiz.

MURAT TAKMAZ BİLİŞİM: Size yöneltmek istediğimiz ilk soru; Ceylansal Temizlik ismi nasıl belirlendi? Bu ismin özel bir anlamı var mı?

CEYLANSAL TEMİZLİK: Yaklaşık 18 yıl boyunca temizlik sektöründe çalıştım ve eşimle birlikte en büyük hayalimiz bir gün kendi işimizi açmaktı. Biz hayatlarımızı birleştirdikten sonra her zaman tüm yaşam mücadelemizi karı-koca olarak birlikte verdik. Mutluluğumuzu ve üzüntülerimizi her zaman omuz omuza vererek paylaştık. Kurmak istediğimiz işimizde sıradan bir isim koymak istemedik. Ayrıca ben (Ceylan Geçici) isim olarak sektörde çok fazla kişiyle çalıştım ve ismimin müşterilerim tarafından benimsenmesi ve onların memnuniyetine güvendiğim için ismimin ön planda olmasını ve çalıştığım müşterilerimin beni daha kolay bulmasını sağlamayı hedefledim. İsmimin tek başına olmasını da istemeyip eşimin isminin ilk hecesini de katmak istedik. Böylece CEYLANSAL TEMİZLİK ortaya çıktı.

MURAT TAKMAZ BİLİŞİM: Firmanız hakkında biraz geniş bilgi verebilirsiniz?

CEYLANSAL TEMİZLİK: Kendi işimizi kurmak eşimin ve benim de çok istediğimiz bir şeydi ve en sonunda bu hayalimizi gerçekleştirip Eylül 2017’de Ceylansal Temizlik kuruldu.

MURAT TAKMAZ BİLİŞİM: Verdiğiniz hizmetler nelerdir? Temizlik alanında geniş bir hizmet potansiyeliniz olduğunu bilmekteyiz. Biraz detaylandırır mısınız? Müşterileriniz için hangi hizmetleri veriyorsunuz? Ayrıca fiyatı nasıl belirliyorsunuz?

CEYLANSAL TEMİZLİK: Genel ev temizliğinde dip ve bucak her alanı temizliyoruz. Müşterilerimizin isteklerine bağlı olarak bazen değişiklikler de oluyor. Örneğin genel ev temizliği yanında bazen mutfak dolapları içi temizliği ve düzenleme, ütü ve bahçe temizliği de verdiğimiz hizmetler arasında yer alır. Temizlik alanımızda genel ev temizliği, merdiven ayakları, dolap içi ve ütü, mutfak dolapları, cam temizliği, yeni inşaat temizliği, villa, iş yerleri ve ofisler, yurtlar gibi birçok alan bulunmaktadır.

Fiyat belirlemesini evin büyüklüğüne, istenilen hizmet türüne ve mesafeye göre belirliyoruz. Bilindiği gibi tüm KKTC’de hizmet vermekteyiz. Bizimle Facebook ve telefonla irtibata geçen müşterilerimizle gün ve saat belirledikten sonra Ceylansal Temizlik olarak tam zamanında görevimizin başında oluyoruz.

MURAT TAKMAZ BİLİŞİM: Bu sektörde yaşadığınız sıkıntılar var mıdır? Varsa Nelerdir?

CEYLANSAL TEMİZLİK: Genel anlamda işimizden ve müşterilerimizden bizim memnun olduğumuz kadar onlar da memnun kalıyor çünkü gerçek anlamda işimizi titizlikle yapıyoruz. Karşılıklı güven de bu sektörde çok önemlidir. Biz de bu güveni vermiş olmalıyız ki yıllardır çalıştığımız müşterilerimizle gönül rahatlığıyla iletişim içerisindeyiz. Onların memnuniyeti bizi daha fazla güç veriyor. Fakat şu konuya da değinmeden geçemeyeceğim her insan gibi biz de ekmeğimizi işimizden kazanıyoruz. Biz randevu aldığımız işler için önceden gün ve zaman belirleyip belli bir düzende kendimizi ayarlıyoruz. Bazen iki müşteri aynı güne gelebiliyor ve onlara tam hizmet verebilmek için yine kendilerine en uygun zamanı belirliyoruz. Temizliğe gidilecek zamanın kısa bir süre öncesi veya bir gece öncesi randevusunu iptal ediyor ve işim çıktı veya bugün uygun değilim gibi konularla vazgeçiyor. Bu tabii ki acil durumlar veya önemli mazeretler için olabilir hepimiz de bu gibi şeyleri yaşayabiliriz. Bunu çok doğal karşılamak lazım fakat sonuçta dediğim gibi biz de ekmeğimizi bu işten kazandığımız için o gün her şeyi o müşteriye göre ayarladığımız için işlerimiz aksayabiliyor.

MURAT TAKMAZ BİLİŞİM: Müşterilerinizden ne gibi geri dönüşümler alıyorsunuz?

CEYLANSAL TEMİZLİK: Sanırız bizden memnunlar ki yıllardır kesintisiz çalıştığımız müşterilerimiz var. Ayrıca yeni müşterilerimiz de tekrar bizi ulaşıp hizmetimizden memnun kaldıklarını ve bizimle devam etmek istediklerini söylüyoruz. Elbette bu da bizi çok memnun ediyor. Bu işte temizlik ve verilen hizmet kalitesi kadar güven de çok önemlidir. Karşılıklı sağlanan güven ve samimiyet sayesinde her şey oldukça güzel gelişiyor. Kaliteli hizmet aldıklarını söyleyen kişilerin sürekli bizimle çalışmak istemeleri bizim için oldukça mutluluk verici oluyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak bizim en önemli prensibimiz.

MURAT TAKMAZ BİLİŞİM: Ceylansal Temizlik olarak hedefiniz nedir?

CEYLANSAL TEMİZLİK: Öncelikle sektörün en çok tercih edilen ve aranan temizlik şirketi olma yolunda elimizden geleni yapıyoruz. Bu da zaten müşteri memnuniyetinin olumlu yönde bize yansıması ile memnuniyet verici olmaktadır. Bu alanda elimizden geleni yapıyoruz. Randevu saatlerimize ve verdiğimiz hizmetin kaliteli olmasına çok özen gösteriyoruz. Hedefimiz müşteri kitlemizi çoğaltarak, çalışmakta olduğumuz ekibi çoğaltarak KKTC’de en güvenilir bir temizlik şirketi olmaktır. Hizmet alanımızı genişleterek daha çok kişiye ulaşmak hedeflerimiz içerisindedir.

MURAT TAKMAZ BİLİŞİM: Günümüz teknolojisinin en önemli alanı olan internet üzerinden verdiğiniz reklamlardan fayda görüyor musunuz?

CEYLANSAL TEMİZLİK: internet reklamı aracılığıyla gördüğümüz yarar oldukça fazladır. Çoğu müşterimiz bize bu sayede ulaşıyor. Sürekli güncellenen ve yenilenen hizmetlerimizi bu sayede tüm Ada geneline ulaştırabiliyoruz. Ayrıca herkes bizi çok rahatlıkla bulabiliyor. Bugün aradığımız her şeyi rahatlıkla bulabildiğimiz internette düzenli olarak yayınlanan reklamlarımız sayesinde herkese rahatlıkla ulaşabiliyoruz. Bu hizmet de bize çok büyük fayda sağlıyor. İletişim bilgilerimi ve görsel paylaşımlarımız yaptığımız hizmet hakkında herkesi bilgi sahibi yapıyor. Bize 7/24 Facebook sayfasından ulaşan ve mesaj atan, iletişim kuran tüm müşterilerimize gecikmeden cevap veriyor ve destek veriyoruz.

MURAT TAKMAZ BİLİŞİM: MURAT BİLİŞİM’den aldığınız hizmetten memnun musunuz?

CEYLANSAL TEMİZLİK: Kesinlikle çok memnunuz. Önce de belirttiğimiz gibi bizi müşterilerimizle buluşturan bir ağdır Murat Bilişim ve bu konuda çok desteklerini görüyoruz. Hizmet verdiğimiz kişiler sizi internet aracılığı ile bulduk ya da şu veya bu hizmeti veriyormuşsunuz internette okuduk diyorlar. Bu da çok memnuniyet verici çünkü internette yayınlanan reklamlarımız adeta bizi yansıtan bir ayna vazifesi görüyor. Müşterilerimiz de çok rahatlıkla bizi takip ederek yaptığımız işlerle ilgili bilgi sahibi olarak rahatlıkla bizimle iletişime geçiyor.

MURAT TAKMAZ BİLİŞİM: İnternet reklamını başka firmalara öneriyor musunuz?

CEYLANSAL TEMİZLİK: Kesinlikle öneriyoruz. Biz bu konuda kendi iş alanımızda çok fazla fayda görüyoruz. Eminiz ki hangi iş sektörü olursa olsun herkes bu alanda mutlaka fayda görecektir.

MURAT TAKMAZ BİLİŞİM: Bu sıcak ve samimi sohbetiniz için çok teşekkür ederiz.

CEYLANSAL TEMİZLİK: Biz de sizlere çok teşekkür ediyoruz. Bize sunduğunuz hizmet ve destek için de ayrıca teşekkür ederiz.

5.776 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?