Misyonumuz

Anasayfa » Misyonumuz

Murat Takmaz Bilişim Misyonumuz

Murat Takmaz Bilişim Misyonumuz

Murat Takmaz Bilişim kurumsal müşteriler ve bireysel web sitesi sahiplerine güvenilir, yenilikçi hizmet ve ürünleriyle, üst düzeyde profesyonel ekibiyle Kıbrıs web tasarım alanında hizmet veren sektörler arasında hızla yükseliş göstererek adından söz ettirmeye başlamıştır. Müşteri odaklı, beklentiye tam  karşılık veren ve yüksek değer katan çözümler üreterek maksimum verimliliği en üst düzeye taşımıştır. Başarısını sınırsız müşteri memnuniyeti sağlayan profesyonel  hizmet sunumuna borçludur. Hedef; Markanıza cazibe ve talep katmak, tutarlı sonuç elde etmenizi sağlamak, çözüm önerileri geliştirerek yaratıcı fikirler üretip size sunmaktır.

2004 yılında kurumsal anlamda çalışmalarına başlayan Murat Bilişim Domain ve Web hosting hizmeti yanında her geçen gün daha da çok gelişen Kıbrıs reklam firması alanında da yüksek bir potansiyel göstererek internet reklam sektöründe de başarıyı hedeflemektedir. Murat Takmaz Bilişim olarak hedef müşteri çıkarlarını ön planda tutmaktır.

Tüm çalışma programını titizlikle hazırlanan bir takvime yayarak KKTC web tasarım alanında en iyi hizmeti müşteriye temin ederken, doğru zamanı kullanarak marka ve ürünlerin tüm seyrine katkıda bulunmayı prensip edinmiştir. KKTC reklam firması  içerisinde de markanın bilinirliği, belirlenen hedef kitleye ulaşımı ve güvenilirliği en üst seviyeye taşımak, Murat Takmaz Bilişim olarak misyonumuzu oluşturmaktadır.

Murat Bilişim güçlü alt yapısı ve uzman ekipmanları ile KKTC SEO firması olarak  müşterilerine doğru hedefli çözümler sağlayarak kurumsal kimliğini öne çıkarmaktadır. SEO (Arama Motoru Optimizasyon) çalışması ile günümüzde markaların bilinirlik durumunu artırmak mümkün olduğundan, en büyük koşul arama motorları aracılığı ile aranırken en üst kısımda çıkan bir internet sayfasına sahip olmaktır. Kıbrıs SEO firması alanında hizmet verilmediğini gözlemlediğimiz den, Murat Takmaz Bilişim hizmet sunduğu alanlardaki tüm müşterilerine bunu vaad ederek, en iyi düzeyde hizmetle yerine getirir. Müşteri  de bunun karşılığını marka değerindeki yükselişin artışı olarak görür. KKTC internet ortamında fark yaratarak, güven duyulan bir firma olma yolunda büyük adımlarla ilerlemek Murat Bilişim olarak hedefimizdir.